Letní školička měla úspěch

V letních měsících se ve Vzdělávacím centru Křižánky konala každé úterý LETNÍ ŠKOLIČKA PRO DĚTI od 3 do ? let. Zájem o tuto činnost nás mile překvapil. Pravidelně se účastnilo 16 20 dětí, což je na tak malou obec, jako jsme my opravdu mnoho. Náplní byla vždy tvořivá dílna a sportovní hry a soutěže. A tak jsme vyráběli trička technikou savování, náramky a zvířátka z chlupatých drátků, mořské potvůrky a lekníny z PET lahví, obrazce z modelovacích granulí MAGIC HIT, … Děti byly nadšené z pirátského dne, výletu do mořského světa i ptáčkohraní. Prázdniny doma jsou fain, ale kolektiv kamarádů některým dětem o prázdninách určitě chybí. A tak, milé děti, přeji vám hezký zbytek prázdnin a báječnou školu a školku ve školním roce 2012/13.

Eva Mošnerová